پارسیان با شناخت بازار هدف  و برای توسعه امر فروش وکسب وکارهای اینترنتی وامر تبلیغات ایده های متنوعی را در زمینه طراحی سایت ارائه میدهد.

سایت طراحی شده توسط این شرکت از جدیدترین متولوژی برنامه نویسی استاندارد جهانی واستانداردهای گوگل استفاده شده وافتخار دارد که در کمترین زمان ممکن کم هزینه ترین وبهینه ترین سایت(سئوی سایت) را طراحی کند. در طراحی تمام وب سایت ها از سی ام اس های آماده مانند جوملا و وردپرس استفاده نمی شود.

طراحی فروشگاه اینترنتی

 

امروزه ساده ترین راه برای پیدا کردن محصولات و کالاها در زمینه های مختلف از طریق اینترنت است...
به دلیل صرفه جویی در وقت، اکثر متقاضیان کالاها ترجیح می دهند کالای خود را از طریق اینترنت خریداری نمایند. استقبال مردم ( به خصوص قشر جوان ) از خرید اینترنتی ، صاحبان تجارت را به سمت داشتن فروشگاه اینترنتی سوق داده است.
طراحی سايت فروشگاه اینترنتی برای صاحبان مشاغل و فروشندگان، از جمله حیاتی ترین مسائل در بازار امروز می باشد. تمامی این افراد باید با طراحی وب سايت فروشگاهي و داشتن آن، سهم بازار را در این زمینه بگیرند.
فروشگاه اینترنتی به شما امکان فروش آنلاین محصولات و خدمات شما را میدهد
سايت فروشگاه اینترنتی یک نوع تجارت الکترونیکی است که مشتریان می توانند بدون خدمات واسطه ها ، کالایی را از طریق اینترنت خریداری کنند و یا سرویسی را دریافت کنند.

شما برای خرید و فروش اینترنتی تنها به سایت فروشگاه مجازی ، اینترنت و یک روش پرداخت اینترنتی نیاز دارید.


  مزایای خرید و فروش اینترنتی :

فعالیت بدون محدوده جغرافیایی

بدست آوردن مشتریان جدید با موتورهای جستجوگر

هزینه های کمتر در بخش بازاریابی ، نیروی انسانی و املاک

در اختیار گذاشتن اطلاعات نامحدود درباره محصولات از طریق عکس و فیلم و ...

مشخص کردن بازار هدف

فعالیت در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته

شناخت سریعتر تولید کننده ها و مشتریان

جستجوی تخصصی کالاها

مقایسه کالاها با یکدیگر

صرفه جویی در زمان

سایت فروشگاه اینترنتی یک کاتالوگ کامل و به روز از اجناس و محصولات شماست. خریداران قبل از خرید، کالای مورد نظر خود را جستجو می کنند. با مقایسه قیمتها و اجناس و ... در فروشگاه های مجازی مختلف ، وقتی خدمات یا کالای مورد علاقه خود را درسایت فروشگاه شما مشاهده کردند ، آن را سفارش می دهند پس از تکميل سفارش ، هزينه ي آن به روشهای مختلفی قابل پرداخت است

با کارت هاي بانکي عضو شتاب

پرداخت نقدي به مأمور پست در زمان تحويل کالا

واريز به حساب

كسر از اعتبار

پس از تأييد سفارش روشهای متفاوتی برای ارسال کالا وجود دارد مثل پست عادی و پیشتازکالا، دانلود نرم افزار ، فیلم ، پرینت بلیط ها ، کوپن ها

برای مشاوره با شرکت پارسیان در زمینه طراحی فروشگاه اینترنتی و سایت خرید و فروش کالا و اجناس با ما تماس حاصل نمایید: